Każdy fan typowania za prawdziwe pieniądze powinien mieć bezwzględny dostęp do wysokiej jakości działu wsparcia, która oferuje różne formy kontaktu o każdej porze. Jak działa 22Bet wsparcie klienta? W niniejszej recenzji przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu i omówimy konkretne formy komunikacji oraz ocenimy czas odpowiedzi.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chce być świadomym możliwości zabawy w serwisie, gdzie zamierza inwestować swoje pieniądze. Zapoznając się z naszą recenzją, będziesz wiedział, czy to, co przygotował dla Ciebie operator 22Bet Ci odpowiada i podejmiesz pewną decyzję.

Możesz Skontaktować się z Nami za Pomocą Formularza Online

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, a polityka prywatności i warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Rejestracja

Co Muszę Zrobić, Żeby Skontaktować Się Z Działem Wsparcia?

Operator postarał się, aby każdy zainteresowany mógł łatwo skontaktować się ze specjalistami, którzy wszystko zawsze dokładnie wytłumaczą. Nie ma znaczenia, czy mowa o zarejestrowanym graczu, czy gościu, który dopiero zastanawia się, czy zakładać konto, czy nie.

Wystarczy wybrać preferowaną formę na 22Bet kontakt i rozpocząć rozmowę. Warto jednak zaznaczyć, że każda opcja ma swoje zalety i wady, z którymi warto się zapoznać, jeśli chce się szybko i sprawnie załatwić daną sprawę.

Kontakt Przez 22Bet Numer Telefonu

Kontakt telefoniczny jest w ostatnim czasie zdecydowanie najrzadziej stosowanym systemem kontaktu. Ze względu na większy komfort i swobodę, telefon został zastąpiony przez czat na żywo. Dlatego też, zdecydowano się na kompletną rezygnacjęz tej opcji na rzecz całodobowo dostępnego czatu. Dla części zainteresowanych to, że nie jest dostępny 22Bet numer kontaktowy, może okazać się minusem. Musimy jednak przyznać, że inne meotdy komunikacji działają naprawdę skutecznie.

Czat Na Żywo Z Konsultantem

To główny i najchętniej wybierany sposób kontaktu w serwuse. Po przejściu na stronę 22Bet, w prawym dolnym rogu ekranu znajduje się dymek czatu. Wystarczy go kliknąć i napisać wiadomość ze sprawą, związaną z funkcjonowaniem serwisu. Po kilku chwilach, gracz zostanie połączony z konsultantem, który wszystko wyjaśni podczas rozmowy odbywającej się w czasie rzeczywistym.

Skrzynka E-Mail

Udostępniono aż pięć różnych adresów kontaktu na 22Bet email. Różnią się ze względu na sprawę, jaką chce się poruszyć:

Dodatkowo, można skorzystać z formularza kontaktowego bezpośrednio na stronie, z odpowiedzią która pojawi się na podany adres e-mail.

Średni Czas Oczekiwania Ze Względu Na Metody

Korzystając z czatu na żywo, odpowiedzi otrzymuje się natychmiast. Konsultant dołącza do rozmowy w ciągu kilku chwil, po czym można już się z nim swobodnie wymieniać wiadomościami. Odpowiedź e-mail najczęściej przychodzi w ciągu kilku godzin od zgłoszenia, co jest standardowym czasem, jakiego należy się spodziewać.

Często Zadawane Pytania

  • Czy konsultanci zawsze są dostępni całodobowo?

    Z założenia tak. Jednak od czasu do czasu mogą zdarzyć się krótkie przerwy w dostępności polskiej obsługi. Wtedy zawsze można skorzystać z usługi konsultanta posługującego się językiem angielskim.

  • Nie jestem jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem 22Bet. Czy mogę korzystać z działu wsparcia?

    Jak najbardziej. 22Bet umożliwia kontakt wszystkim odwiedzającym, aby zawsze mogli dopytać się wszystkiego jeszcze zanim zarejestrują konto.